نبود امکانات و استعداد جوانان شهرستان قدس مشاهده در قالب PDF چاپ نوشتن پست الكترونيكي
نوشته شده توسط مجتبی کولانی   
سه شنبه, 20 مرداد 1394 ساعت 12:28

خواهشمندم که ابتدا به عکس توجه دقیق نموده و بعد مطلب را مطالعه بفرمایید:

نبود امکانات مناسب در شهر قدس

شهرستان قدس با مساحتی اندک و جمعیتی فشرده که مردم آن  تقریبا از سراسر کشور به این نقطه مهاجرت نموده اند ، نه دارای منابع طبیعی خاصی است و نه نقاط گردشگری مهمی دارد.اصلی ترین ثروت این شهرستان ، جمعیت بالا و نسبتا جوان این شهرستان است.بسیاری از جوانان این شهرستان فقط با تکیه بر استعداد و خلاقیت خود پله های ترقی را طی نموده اند.

خانواده های این شهر اکثرا دارای آنچنان وسع مالی نیستند که جوانان خود را در باشگاه های معتبر و یا نقاط آموزشی خاصی  فرستاده و در جهت بروز استعدادهای آنها سنگ تمام بگذارند.

حال این توقع است که مسئولان شهرستان با پخش امانات رفاهی،ورزشی،آموزشی رایگان در سراسر شهر به این امر کمک نمایند.هر چند  که در این یکی دو ساله اخیر شاهد کارهای خوبی هستیم اما این کارها کفاف جمعیت جوان و رو به رشد شهرستان را نمی دهد.

کمبود امکانات رایگان و پارک های مخصوص جوانان باعث شده که جوانان و نوجوانان شهر قدس یا از شهر خارج شده و به تهران یا کرج پناه ببرند و یا برای آموزش به قهوه خانه ها و رستورانهای سنتی پناه ببرند که متاسفانه بر کسی پوشیده نیست که چه آموزشی در این مکانها در کمین این نوجوانان پاک نهاد نشسته است.

متاسفانه در چند سال اخیر شاهد افزایش حیرت انگیز قهوه خانه ها در شهر قدس هستیم که این هشدار نسبتا جدی را به مردم و مسئولین شهر می دهد.در بعضی از خیابانها مانند خ شهید بهشتی(عوارضی) و یا خ امام حسین (ع)(خ معدن) در مسافت چند ده متر شاهد ده ها قهوه خانه هستیم.

 در پایان ، از مسئولین دلسوز و مردمی شهرستان خواهش می نماییم امکانات و فضاهای تخصصی بیشتری در اختیار جوانان قرار بدهند.

آخرین بروز رسانی در جمعه, 23 مرداد 1394 ساعت 21:54
 

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی